Salon Firmowy Drzwi Wewnętrznych ERKADO we Włodawie.

Jako autoryzowany sprzedawca i realizator oferujemy montaż wybranych przez Klientów modeli drzwi wewnętrznych w domach i mieszkaniach na terenie Włodwy i pobliskiej okolicy.

Drzwi wejściowe i wewnętrze Włodawa

Chcesz wymienić stare drzwi wewnętrzne, które pamiętają jeszcze trendy w designie sprzed kilkudziesięciu lat, na nowoczesne i modne skrzydła? Przekonaj się, jakie to proste! Skorzystaj z katalogów takich producentów jak Porta, Pol-Skone, DRE, Centurion, Dobroplast, Vikend, Martom, Barański, a gdy podejmiesz już decyzję, przekaż ją naszym specjalistom wraz z wymiarami ościeżnicy.

Salon Sklep Drzwi Włodawa


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, do odwiedzenia naszego sklepu, który oferuje drzwi Włodawa, w którym posiadamy ofertę do wyboru w bardzo różne modele, które z pewnością przypadną Państwu do gustu.

Drzwi wejsciowe do domu lub mieszkania mają nas chronić przed intruzami, powinny więc być solidne i wytrzymałe oraz mocno osadzone. Ich zadaniem jest też osłanianie przed wiatrem, deszczem, zimnem i hałasem. Muszą więc być szczelne, sztywne, nienasiąkliwe, ocieplone i dźwiękochłonne. Drzwi zewnętrzne włodawa powinny być przy tym trwałe, tak aby zmiany temperatury, opady atmosferyczne i promieniowanie słoneczne nie niszczyły ich powierzchni i nie deformowały konstrukcji.
Najczęściej stosowane są drzwi zewnętrzne pełne. Jeśli mają przeszklenia, to dzielone na małe pola i wypełnione grubym szkłem o ograniczonej przejrzystości. Podstawowe materiały używane do produkcji drzwi to: drewno, PCV, aluminium, rzadziej włókno szklane. W jednej konstrukcji mogą być łączone różne tworzywa. Wybór modeli jest tak bogaty, że bez problemu można znaleźć drzwi spełniające nie tylko określone wymagania techniczne, ale także zaspokajające różnorodne gusty. W budynkach wielorodzinnych warto załozyć drzwi antywłamaniowe atestowane w klasie C według polskiej normy i przynajmniej w 3 klasie według norm europejskich ENV. Można również zamontować drzwi wzmocnione, atestowane w 2 klasie według norm ENV.

Drzwi wewnętrzne włodawa mają trochę inne zastosowanie niż zewnętrzne. Stanowią również izolację akustyczną i cieplną, ale z równą mocą stanowią o prywatności, jak i wyglądzie wnętrza domu. Pamiętajmy więc, że parametry techniczne są ważne, równie jednak istotny jest wygląd takich drzwi. W ofercie posiadamy różne typy, znajdzie więc dla siebie odpowiednie wielbiciel nowoczesnych rozwiązań, jak i stylu retro. Pasują do domów i mieszkań różnej wielkości, wszystkie są wykonane z wysokiej jakości drewna, mają więc Państwo pewność trwałości i świetnego wyglądu. Dostępne kolory sprawiają, że łatwo znaleźć model, który pasuje do naszego domu. Umiejętnie wyeksponowane stworzą w Państwa domach niepowtarzalny, ciepły klimat i jednocześnie dostarczą Waszemu otoczeniu szyku i elegancji.

Zapraszamy do naszego sklepu, bo jak drzwi Włodawa to dobre miejsce, by je kupić. Nieważne czy potrzebujemy drzwi zewnętrznych, czy wewnętrznych, w naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze modele.

Bezpłatny pomiar - umów się na spotkanie

Świadczymy usługi w zakresie pomiaru i wyceny drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Dotyczy to zarówno wymian stolarki już istniejącej, jak i nowych przedsięwzięć w dopiero powstających obiektach.